همیاران ولدان

جلسه ماهیانه شورای همیاران محله ولدان یک شنبه ۱۹ بهمن ماه در فرهنگسرای اسوه برگزار شد . این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط آقای رسول عباسی شروع و در ادامه آقای قاسم عباسی توضیحاتی در مورد پیگیری بهداری محله ارائه دادند در روزهای گذشته آقایان قاسم عباسی و عبدالرسول ابراهیمی از طرف همیاران ولدان جلسه ای با دکتر شیرانی جلسه ای در مورد تسریع روند ساخت بهداری داشته اند که در این جلسه آقای دکتر شیرانی عنوان کردند قرار بر این شده که این مرکز در دو طبقه و مساحت ۵۰۰ متر مربع احداث شود و اقدامات صورت گرفته تا مرحله ارسال نقشه به شهرداری منطقه جهت تعین قیمت ریالی مجوز پیش رفته و با مساعدت شهرداری انشاء الله هرچه سریعتر و در اولین زمان ممکن کار احداث شروع خواهد شد . در ادامه این جلسه صبح یکشنبه نمایندگان همیاران جلسه ای با شهردار محترم منطقه داشته و خواستار مساعدت و کمک در جهت پیشرفت این پروژه داشته اند و خواستار این شدند جهت رفع این معظل از محله ولدان شهردار محترم منطقه مساعدت لازم را با مرکز بهداشت داشته باشند که آقای مهندس جعفری فشارکی قول همکاری و مساعدت کامل داده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

همیاران ولدان

در ادامه آقای عباسی در مورد توسعه پارک محله این نوید را دادند که با همکاری آقای فرزام فر با شهرداری ۸۵ درصد مراحل خرید و توافق ۵۰۰ متر زمین ایشان انجام شده و پس از اتمام اینکار در ماه آینده شاهد شروع درختکاری در این پارک خواهیم بود.

در ادامه آقای عبدالرسول ابراهیمی گزارشی در مورد جلسه کمیته غرب اصفهان ارائه دادندکه گزارش کامل آن را اینجا مشاهده کنید.

در ادامه آقای شومالی گزارشی در مورد فعالیت فرهنگسرا در ماه گذشته ارائه دادند و همچنین عنوان کردند تمام خواسته های همیاران از این مجموعه در رابطه با تشکیل کانون همسران و تبلیغات و سفر زیارتی جمکران انجام شده ولی متاسفانه استقبال خیلی ضعیف بوده به نحوی که مجبور به لغو اردوی جمکران شده اند .لازم به ذکر است طی هشدارهایی که قبلآ مدیریت محترم فرهنگسرا از طریق مختلف به اهالی محترم محله داده اند چنانچه استقبالی از کلاسهای این مجموعه در طول سال انجام نشود شاهد واگذاری این مجموعه به بخش خصوصی از طرف سازمان خواهیم بود همانطور که فرهنگسرای آیه سودان و … به بخش خصوصی واگذار شده است .

در ادامه کلیه اعضاء همیاران ضمن تشکر از این مجموعه قول مساعد جهت هرگونه همکاری با مدیریت فرهنگسرا را دادند. همچنین این اعضاء ضمن تشکر از دکتر شیرانی وهمچنین مهندس جعفری فشارکی شهردار محترم منطقه دو اصفهان خواستار همکاری و کمک لازم به مردم محله ولدان و تخفیف ویژه جهت صدور پروانه ساخت این مرکز شدند تا بعد از چندین سال با کمک شهرداری و بهداشت منطقه و همه همیاران این معظل چندین ساله محله برطرف شود.