در پی برگزاری موفق چندین دوره مسابقات جام مولای عرشیان در سالن فوتسال مجموعه ورزشی میثاق ولدان برآن شدیم تا مصاحبه ای با مدیریت ورزشگاه میثاق جناب آقای کروندی و عوامل برگزاری این مسابقات داشته باشیم که این گزارش به شرح ذیل می باشد.

مسابقات مولای عرشیان هر ساله در ماه مبارک رمضان در چندین رشته ورزشی در مراکز ورزش سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می گرد که از این رشته ها فوتسال گل سر سبد این سری از مسابقات می باشد .در میان این مراکز ورزشگاه میثاق  طبق نظریه کارشناسان فوتسال اصفهان را می توان  یکی از بهترین برگزار کنندگان این سری از مسابقات دانست که از لحاظ کیفیت بازی ها در سطح بسیار خوبی برگزار می شود و تیم های مهمی در در این مسابقات شرکت می کنند. امسال هم ۲۴ تیم در این مسابقات شرکت داشته که در ۸ گروه دسته بندی شدند و به صورت دوره ای به رقابت پرداختند .از دیگر امتیازات این مرکز استقبال پرشور تماشاگران و علاقمندان به این رشته ورزشی می باشد که ما را نیز همراهی می نمایند.

و بجاست که استعدادیاب های فوتسال جهت استعدادیابی در این سالن حضور داشته باشند چرا که بهترین استعدادها در این سالن مشاهده می شود.

همچنین لازم به ذکر است که در کنار سالن چند منظوره سالن اختصاصی ورزش های رزمی این مجموعه با نام شهید یزدی یکی از مربیان بین المللی تکواندو اصفهان که چندین سال متوالی در محله ولدان رشته ورزشی تکواندو را بر پا کرده بودند و سرانجام به علت عوارض شیمیایی حضور در جبهه های حق علیه باطل به فیض شهادت نائل آمدند به بهره برداری رسیده و در رشته های تکواندو، کاراته، کونگ فو، ژیمناستیک برای آقایان و خانم ها از متقاضیان آماده ثبت نام می باشد .

لازم به توضیح است که مسئولان محترم خصوصآ معاونت فرنگی ورزشی سازمان با توجه به سابقه دیرینه کشتی در محله ولدان لازم است وقتی را در این سالن به کشتی اختصاص دهند .

در پایان جا داردتشکر ویژه ای از معاونت محترم فرهنگی ورزشی شهرداری حاج آقا مهنام و همکاران محترم ایشان در این سازمان  و کلیه عواملی که ما را در برگزاری این مسابقات همراهی می کنند از جمله پیشکسوت ورزش محلات شهر اصفهان(یادگار ماندگار ورزش اصفهان) آقای رسول ابراهیمی و جناب سرهنگ حیدری ناظر داوری هیئت فوتبال اصفهان و کادر محترم داوران  کمال تشکر و قدردانی را بنماییم .

در پایان جا دارد مدیریت سایت ولدان کمال تشکر و قدردانی را از مدیریت مجموعه ورزشی میثاق ولدان جناب آقای کروندی بابت انجام این گزارش و فعالیت های انجام شده در این مجموعه داشته باشیم .